Principală | Înregistrare | Autentificare | RSSDuminică, 20-05-2018, 7:17 PM

ȘCOALA GIMNAZIALĂ
”GH. I. BRĂTIANU” IAȘI

ȘCOALA 10, O ȘCOALĂ DE NOTA 10 !

Meniu site
Anunțuri
19.05.2018
CONCURS ”PRÂSLEA CEL ISTEȚ” 2018

REZULTATE CONCURS ÎNAINTE DE CONTESTAȚII
  • REZULTATE LB. ROMÂNĂ
  • REZULTATE MATEMATICĂ
  • Contestațiile se pot depune LUNI 21.05.2018 intre orele 12-14. Rezultatele finale se vor afișa după ora 18
  • SUBIECTE ȘI BAREM LB. ROMÂNĂ 2018
  • SUBIECTE ȘI BAREM MATEMATICĂ 2018
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM LB. ROMÂNĂ 2017
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM MATEMATICĂ 2017
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM LB. ROMÂNĂ 2016
  • MODEL SUBIECTE ȘI BAREM MATEMATICĂ 2016

  • 19.05.2018
    TITULARIZARE 2018

  • REZULTATE INSPECȚII LA CLASĂ
  • PROGRAMARE LECȚII ÎNVĂȚĂTORI
  • PROGRAMARE LECȚII RELIGIE ORTODOXĂ


  • 11.05.2018
    ÎNSCRIERE GRĂDINIȚĂ 2018-2019

  • ETAPE,PROGRAM, DOSAR ÎNSCRIERE GRĂDINIȚĂ

  • 09.05.2018
    ADMITERE CLASA a IX-a 2018-2019

  • BROȘURĂ ADMITERE LICEU, ȘCOLI PROFESIONALE, ÎNVĂȚĂMÂNT DUAL

  • 26.04.2018
    ȘCOALA PENTRU VALORI AUTENTICE

  • REZULTATE EVALUARE

  • 17.04.2018
    ȘCOALA ALTFEL

    În săptămâna 23-27 aprilie 2018 se va desfășura în școala noastră Programul Național "Școala Altfel"
    PROGRAM GRĂDINIȚĂ
    PROGRAM CICLUL PRIMAR
    PROGRAM GIMNAZIU

    03.04.2018
    SALARII FUNCTII ÎNVĂȚĂMÂNT
    SALARII FUNCȚII ÎNVĂȚĂMÂNT MARTIE 2018

    28.03.2018
    ÎNSCRIERE ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR AN ȘCOLAR 2018-2019
  • ELEVI ADMIȘI ÎN PRIMA ETAPĂ


  • 06.03.2018
    CATEDRE VACANTE AN ȘCOLAR 2017-2018
  • CONDIȚII SPECIFICE PENTRU OCUPAREA POSTURILOR VACANTE 2018-2019
  • LISTA POSTURI 1
  • LISTA POSTURI 2
  • LISTA POSTURI 3

  • 24.02.2018
    ÎNSCRIERE ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR AN ȘCOLAR 2018-2019
  • ORDIN DE MINISTRU PRIVIND ÎNSCRIEREA ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR 2018-2019
  • ACTE DOSAR, PROGRAM EVALUARE PSIHOSOMATICĂ, TELEFONUL PĂRINȚILOR, PROGRAM ÎNSCRIERE
  • CIRCUMSCRIPTIA SCOLII GH. I BRĂTIANU
  • PRECIZĂRI EVALUARE PSIHOSOMATICĂ 2018-2019
  • CRITERII DEPARTAJARE CLASA PREGĂTITTOARE
  • CLASELE VIITORILOR ȘCOLARI

  • 22.02.2018
    STRUCTURĂ AN ȘCOLAR 2018-2019
    ORDIN DE MINISTRU PRIVIND STRUCTURA ANULUI ȘCOLAR 2018-2019

    15.10.2018
    SALARII FUNCTII ÎNVĂȚĂMÂNT
    SALARII FUNCȚII ÎNVĂȚĂMÂNT SEPTEMBRIE 2017

    30.10.2017
    PROIECT EDUCAȚIONAL ”SUPERMATE”
    PRECIZĂRI PROIECT
    IMPORTANT!!! - CURSURILE PROIECTULUI EDUCAȚIONAL SUPERMATE NU SE DESFĂȘOARĂ ÎN PERIOADELE DE VACANȚĂ A ELEVILOR

    09.08.2017
    AN ȘCOLAR 2017-2018
    STRUCTURA ANULUI ȘCOLAR 2017-2018

    AN ȘCOLAR 2014-2015

    NR. CRT. NUME ȘI PRENUME CLASA CATEGORIE
    CONCURS / FAZA
    DENUMIRE  DISCIPLINA PREMIU PROFESOR
    ÎNDRUMĂTOR
    1 APACHIȚEI ALICE 6 NAȚIONAL/ JUDEȚEANĂ EMIL PALADE BIOLOGIE MENȚIUNE PRISĂCARU LAURA
    2 BREM ALEXANDRA 8 JUDEȚEAN NEVOIA DE CUNOAȘTERE INTERDISCI
    PLINAR
    1
    PRISĂCARU LAURA
    POPA LĂCRĂMIOARA
    3 POPA ROBERT GABRIEL 8 JUDEȚEAN NEVOIA DE CUNOAȘTERE INTERDISCI
    PLINAR
    SPECIAL
    PRISĂCARU LAURA
    POPA LĂCRĂMIOARA
    4 NEȘTIAN NARCISA 6 ETAPA a II-a EUCLID LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE IFTEMI DANIELA
    5 ACHIȚEI CĂTĂLINA 5 ETAPA a II-a EUCLID LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE IFTEMI DANIELA
    6 BORDEI AMALIA 6 JUDEȚEAN CANTEMIR JUNIOR LB. ROMÂNĂ SPECIAL IFTEMI DANIELA
    7 APACHIȚEI ALICE 6 JUDEȚEAN CANTEMIR JUNIOR LB. ROMÂNĂ SPECIAL IFTEMI DANIELA
    8 NEȘTIAN
    NARCISA
    6 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE IFTEMI DANIELA
    9 APACHIȚEI ALICE 6 JUDETEAN OLIMPIADA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE IFTEMI DANIELA
    10 ROMILĂ ELISABETA 6 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE IFTEMI DANIELA
    11 PÎRȚAC MAGDA 8 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. FRANCEZĂ 1 BĂRDIȚĂ ELENA
    12 MIHAI ILINCA 7 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. FRANCEZĂ 1 BĂRDIȚĂ ELENA
    13 CREȚU MARIA 8 LOCALĂ OLIMPIADA LB. FRANCEZĂ 2 BĂRDIȚĂ ELENA
    14 NACU ADRADA 8 LOCALĂ OLIMPIADA LB. FRANCEZĂ 3 BĂRDIȚĂ ELENA
    15 ALEXANDRESCU PAULA 8 LOCALĂ OLIMPIADA LB. FRANCEZĂ 3 BĂRDIȚĂ ELENA
    16 ALEXANDRESCU PAULA 8 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ 3 MELITE ROXANA
    17 NACU ADRADA 8 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ 3 MELITE ROXANA
    18 GABOR NINA 8 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA
    19 MIHAI ILINCA 7 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ 2 IFTEMI DANIELA
    20 NEȘTIAN NARCISA 6 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ 3 IFTEMI DANIELA
    21 UNGUREANU GABRIELA 6 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ 3 IFTEMI DANIELA
    22 ILIE TUDOR 7 JUDEȚEAN OLIMPIADA DE LECTURA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE IFTEMI DANIELA
    23 GABOR NINA  8 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. ROMÂNĂ 2 MELITE ROXANA
    24 PÎRȚAC MAGDA 8 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA
    25 ALEXANDRESCU PAULA 8 JUDEȚEAN OLIMPIADA LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA
    26 PÎRȚAC MAGDA 8 NATIONAL ”CURLTURA ȘI SPIRITUAITATE ROMÂNEASCĂ” LB. ROMANA - RELIGIE 1 MELITE ROXANA
    27 GABOR NINA 8 ETAPA a II-a EUCLID LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA
    28 NACU ANDRADA 8 ETAPA a II-a EUCLID LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA
    29 POPA ROBERT 8 ETAPA a II-a EUCLID LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA
    30 MACOVEI ȘTEFAN 6 ETAPA a II-a EUCLID LB. ROMÂNĂ MENȚIUNE MELITE ROXANA


     
     
     
     
    Căutare
    Calendar
    «  Mai 2018  »
    LnMrMrcJoiVnSaDm
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031
    Sondaj
    Evaluează site-ul meu
    Total răspunsuri: 156
    Vizitatori

    Total online: 2
    Vizitatori: 2
    Utilizatori: 0
    Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Desktop Online
  • Jocuri Online Gratuite
  • Tutoriale Video
  • Toate Tag-urile HTML
  • Kit-uri de Navigator
  • Recomandări
  • Cărţi pentru copii

  • Manuale şi carte şcolară

  • Materiale didactice

  • EduClass

  • Adrese utile
  • ISJ Iasi

  • Ministerul Educatiei

  • Casa Corpului Didactic Iasi

  • A.N.P.C.D.E.F.P.

  • Primăria Municipiului Iaşi

  • Implicare

    fonpc


    Copyright MyCorp © 2018, Găzduire site gratuită — uCoz
    Site realizat și administrat de prof. LAURENȚIU BURLACU